​Стабілізатори напруги

Стабілізатор напруги - це пристрій, який стабілізує більш широкий діапазон вхідних напруг до певної напруги за допомогою обраної технології. Придбати стабілізатор напруги можна за посиланням https://amperok.com.ua/cat_stabilizatory/ за найвигідніщої вартості на сьогоднішній день.

Навіщо використовувати?

Теоретично напруга становить 230 В змінного струму, але на практиці напруга більш-менш нестабільна. Це може призвести до збоїв у роботі обладнання, в тому числі раптових відключень. Перша думка - несправний пристрій, а винен блок живлення. Особливо важливою є безперервність виробничих процесів. Якщо додати до цього той факт, що нестабільне електропостачання скорочує термін служби обладнання, то вигода стає суттєвою.

Куди варто звертатися?

Іноді легко спостерігати закономірність, що включення компресора, наприклад, призводить до того, що управління верстатом з ЧПУ відключається. Або в певні години доби якась машина виходить з ладу без особливих на те причин. Однак найкращий спосіб отримати уявлення про нашу ситуацію - це зафіксувати напругу в мережі протягом дня. Після цього можна проаналізувати, якими є відхилення від номінальної напруги. Залежно від наявного у Вас обладнання та його чутливості до напруги в мережі, необхідність стабілізації напруги може виникати в різний час. Спочатку можна припустити, що напруга, яка відхиляється більш ніж на 10%, тобто у випадку 230В змінного струму напруга за межами діапазону 207-253В змінного струму, є напругою, яка за своєю природою може викликати проблеми з обладнанням. Часто виробники цих пристроїв вказують допустиму вхідну напругу, а іноді пропонують використовувати стабілізатори напруги за замовчуванням. Це іноді трапляється з верстатами з ЧПУ.

Як працює стабілізатор напруги?

Ідея стабілізатора напруги полягає в автоматичній стабілізації напруги відповідно до заданої номінальної напруги. Регулятор перевіряє вихідну напругу і, відповідно до обраної технології, буде регулювати її таким чином, щоб вона наближалася до номінальної з заданою точністю і гістерезисом. Точність та гістерезис 1-2% гарантує, що система стабілізації не буде перерегульовувати. Тобто, якщо номінальна напруга 230В змінного струму, а на виході буде 232В змінного струму, то система керування цього не змінить. Слід додати, що трифазний розчин - це фактично 3 однофазних стабілізатора. Просто кожна фаза стабілізується окремо.

Copyright © . All Rights Reserved