Ключові етапи проекту в ремонті

Інженери, дизайнери і будівельники компанії ТОВ "ЛЕГО БУД ЮЕЙ" надають послуги по ремонту комерційних приміщень в Києві і області. За цей час наша команда виконала багато приміщень для різних видів бізнесу: комплексний ремонт ресторанів, комплексний ремонт магазинів, комплексний ремонт торгових майданчиків, комплексний ремонт банків і т.д. Великий досвід в обробці об'єктів комерційної нерухомості допомагає нам з успіхом вирішувати найскладніші завдання в стислі терміни.

Комплексне Будівництво від досвідченої і надійної компанії ТОВ "ЛЕГО БУД ЮЕЙ" допоможе мінімізувати витрати. Для проектування комерційних приміщень потрібні професійні знання не тільки з області архітектури, а й соціальної психології, реклами і маркетингу. Ми пропонуємо комплексні рішення в області ремонту: розробимо функціональний дизайн-проект, втілимо проект в реальність, підберемо меблі та оздоблювальні матеріали, дамо юридичні гарантії.

Модернізація комерційної нерухомості

Ви хочете відремонтувати свою власність? Ми пропонуємо рішення, які оптимізують простір, привертають орендарів і збільшують вартість вашої нерухомості.

Ключові етапи проекту в ремонті

Ми пропонуємо підтримку на всіх ключових етапах життєвого циклу нерухомості:

На етапі проектування наші команди координують технічний аудит майбутньої будівлі, оцінюють ризики, пов'язані з дотриманням індивідуальних стандартів, і встановлюють бюджет для обробки об'єкта, призначеного для майбутньої комерціалізації.

На етапі маркетингу нового приміщення ми пропонуємо дизайн інтер'єру з візуалізацією, яка збагачує ваше комерційну пропозицію - обробка виставкових залів або створення віртуального туру. Така різноманітність презентацій показує потенційні можливості використання простору майбутніми користувачами.

Якщо ви хочете створити новий імідж своєї власності на етапі зміни орендаря, використовуйте досвід компанії ТОВ "ЛЕГО БУД ЮЕЙ", щоб підвищити рівень і цінність ваших інвестицій. Розробимо для вас нову архітектурну концепцію, проведемо реорганізацію простору, щоб нарешті здати проект під ключ. Завдяки бездоганному розуміння потреб користувача ми забезпечуємо майбутній успіх на ринку відремонтованої нерухомості.

Надалі ми забезпечимо відповідність будівлі чинним нормам і стандартам, а також проведемо ремонтні роботи (наприклад, при зміні орендаря).

Copyright © . All Rights Reserved