​Як правильно обрати шпалери?

Ви дійсно хочете зробити інтер’єр особливим? Тоді шпалери на стіну - хороший вибір. Перш ніж ви ознайомитесь з неймовірно широким асортиментом шпалер представлених на сайті компанії Leoceramika https://leoceramika.com/catalog/shpalery_601 Ви повинні звернути увагу на кілька речей.

Розміщення шпалер

Спочатку вирішіть, в якій кімнаті ви шукаєте шпалери. Зрозуміло, що шпалери у вітальні матимуть зовсім інший вигляд, ніж той, який прикрасить дитячу кімнату. Визначення вашої конкретної кімнати також допоможе вам вибрати найбільш підходящий шпалерний матеріал. Якщо вам потрібні шпалери для кухні або ванної кімнати, найкращим рішенням є вінілові шпалери, стійкі до дії води, пари, стирання і температури і миються. Ви можете придбати флізелінові шпалери для інших кімнат. У дитячій кімнаті, де існує ризик того, що дитина може пофарбувати або зруйнувати шпалери, краще миються вінілові шпалери, а дешеві паперові шпалери теж не поганий вибір.

Якщо ви купуєте шпалери для когось іншого, наприклад, як подарунок, враховуйте їх вік. Загалом, молоді люди віддають перевагу більшій екстравагантності, тобто більш вражаючим кольорам і візерункам, тоді як старше покоління висловлюється більше за однотонні та більш консервативні візерунки.

Розмір кімнати

Вибираючи шпалери для стіни, пам’ятайте про особливості приміщення. Перш за все, його розмір. Для маленької кімнати рекомендуються шпалери в світлих і яскравих кольорах, які оптично збільшать і розширять простір. Навпаки, у великих приміщеннях ви легко можете дозволити собі шпалери з більш темним відтінком, вдалим вибором є темно-червоний або бордовий. Якщо вам потрібно, щоб кімната виглядала нижче і ширше, виберіть шпалери з горизонтальними візерунками. І навпаки, шпалери з візерунками у вертикальному напрямку зроблять приміщення вищим.

Колір меблів і стін

Дуже важливим фактором є кольоровий склад приміщення. Точніше, якого кольору підлога / килим, вікна та двері, меблі та на випадок, якщо ви не хочете наклеювати шпалери на всі стіни (що не рекомендується) та який колір інших стін. Визначення загальної освітленості або темряви кімнати, звичайно, суттєво впливає на кількість сонячного світла, тобто скільки вікон в кімнаті, наскільки вони великі, на яких стінах вони знаходяться, тобто де світло падає найбільше. Логічно, що, наприклад, кімната з темними меблями і підлогою, яка має лише одне вікно, потребує яскравих і яскравих шпалер. Що стосується візерунків, то це правда, що невеликі зразки світлого кольору розширюють простір, навпаки, великі темні візерунки звужують його.

Що стосується світла, майте на увазі, що шпалери виглядають по-різному при денному світлі та при штучному освітленні. Для того, щоб бути задоволеними шпалерами в обох випадках освітлення, ми рекомендуємо скористатися нашим сервісом і замовити зразок шпалер вдома - ми надішлемо його вам безкоштовно (докладніше ви можете дізнатись тут).

Помірність понад усе

Напевно ви знаєте урок, що все дуже шкідливо. І, обставляючи інтер’єр, це правда вдвічі. Якщо у вас у кімнаті дуже вражаючі меблі, підлога / килим та інші аксесуари, вибирайте шпалери з більш помірним виглядом. Якщо, навпаки, вам потрібно щось, що скрасить вашу злегка нудну кімнату білими меблями та килимами, то сучасні шпалери з жирними кольорами та візерунками - це справжнє. З дуже домінуючими шпалерами тоді зверніть увагу на колір аксесуарів. Якщо ви не хочете, щоб вони були лише у відтінках білого, кремового або сірого, ви можете вибрати світлі відтінки одного сильного кольору з малюнка шпалер. Також вибирайте візерунок шпалер залежно від того, чи буде на стіні висіти картинка чи фотографія. Навіть найцікавіші шпалери будуть погано виглядати при їх поєднанні. І порада на завершення. Вибираючи шпалери, намагайтеся не орієнтуватися лише на саму кімнату. Найкраще, якщо весь інтер’єр квартири чи будинку має свій об’єднуючий дух.

Клей та інші інструменти

Момент, який ви вже обрали і просто замовляєте, не забувайте ще одну важливу річ. Розрахуйте точно, скільки рулонів шпалер вам знадобиться. Як це зробити? Спочатку виміряйте довжину та висоту кожної стіни, а потім довжину та ширину шпалер. Краще придбайте один додатковий рулон. Ви можете використовувати його, якщо щось не вдається під час обклеювання шпалерами, або він може бути придатний для можливого ремонту в майбутньому. При купівлі це вже не повинна бути однакова партія шпалер. Друге, про що слід пам’ятати, - це придбати відповідний клей та інші засоби для наклеювання шпалер.

Copyright © . All Rights Reserved