Рулонні штори – сучасне рішення на всі випадки життя

64ac40ba45220.webp

Рулонні штори – сучасне рішення на всі випадки життя

Рулонні штори - це оптимальний варіант для оформлення інтер'єру в будинку та офісі. Завдяки конструкційним особливостям такі штори не накопичують пил, догляд за ними не вимагає багато зусиль та тимчасових витрат. Виглядають рулонні штори стильно, гармонійно доповнюють будь-який інтер'єр, більший вибір колірних та дизайнерських рішень як на цьому сайті https://oknolia.com/ua/rolshtora дає можливість реалізувати на практиці будь-яку задумку.

Особливості рулонних штор
На сучасному етапі рулонні штори мають великий попит, з їх допомогою обладнують офісні приміщення та квартири. Полотно скручується у невеликий рулон, що дозволяє заощадити простір. Нижня частина доповнена обтяжливою планкою, таке рішення забезпечує рівне положення штор та їх розкручування за рахунок одного зусилля.

Клієнти можуть купити рулонні штори для будь-якого інтер'єру з якісних матеріалів, підібрати оптимальний варіант з урахуванням особистих переваг. Рулонні штори виготовляються із поліестеру, ПВХ, бавовни або льону.

Якщо мова заходить про необхідність облаштування фотолабораторій або домашніх кінозалів, то найкращим рішенням є рулонні штори Blackout, які забезпечать надійний захист приміщення від сонячних променів.

Поверхня рулонних жалюзі на вікна може бути представлена в однотонному форматі, або доповнена малюнками. Використання якісної тканини дозволяє отримати виріб з гарними експлуатаційними властивостями, привабливим зовнішнім виглядом, крім того, він є безпечним для здоров'я. Фурнітура відповідає вимогам Європейських стандартів якості.

Рулонні штори Окнолія

У чому переваги рулонних штор?
Рулонні жалюзі від виробника – це універсальне рішення, яке підходить для будь-яких форматів приміщень. Серед їх переваг можна виділити:

Компактні розміри. Після скручування виріб майже непомітний, він не займає багато місця;
Функціональність. За допомогою штор можна обмежувати надходження сонячних променів до приміщення. Є широкий вибір тканин, що дозволяє підібрати штору для створення будь-якої атмосфери;
Невелика ціна. Ціна на рулонні штори є найдоступнішою, в порівнянні з альтернативними варіантами;
Простий формат керування. Впоратися з цим завданням зможе навіть користувач-початківець, достатньо потягнути за ланцюжок, що зробити маніпуляції зі шторами;
Невимогливість до догляду. Поверхня має стійкість до пилу. Для підтримки чистоти достатньо протирати тканину на регулярній основі.

Copyright © . All Rights Reserved