Тіньові натяжні стелі - стильне оздоблення для сучасних інтер’єрів

3ykz1z6dmw4LH1MItTVRTFLOsALa1e2plK4pOWq3jLmrhRaKECVDMTMxGrOWJfnjPr70F0j4GZ7SG2gwH88HRkgt1NFp8q7Z4LErMNT277ifzTkXcMX7i5bzmqY2-VpUqx6hLlQbT7k5nTY4VjD_C2w

Тіньова стеля − це одна з актуальних новинок в оформленні інтер'єрів. Так, тіньові натяжні стелі в Житомирі набувають все більше прихильників, оскільки монтаж таких систем не займає надто багато часу, й при цьому покриття виходить ефектним та показним. Рівномірна тінь, що відкидається стелею, дала назву цій технології.

Принцип установки таких стель полягає в тому, що вони монтуються на спеціальний профіль, який імітує відступ від стіни й створює враження незалежної від стін стелі, завдяки оптичній відсутності примикання до стіни. Тіньовий профіль пофарбований у чорний колір і має посадкове місце для полотна під гострим кутом. Це посилює відкидання тіні та приховує елементи кріплення. Головною особливістю є відсутність необхідності закривати технологічну щілину між стелею та стіною плінтусом або декоративною стрічкою, замість них залишається рівна щілина між стелею та стінами, яка слугує для отримання задуманого візуального ефекту. Матеріалом для такої стелі може слугувати як текстильне полотно, так і ПВХ-плівка. Обирається матова або сатинова фактура – на глянці не буде помітна характерна тінь.

Конструкція може здатися подібною до парящої стелі, адже при встановленні парящої й тіньової стелі створюється видимість відокремленого від стін простору перекриття. Але нюанс полягає в тому, що саме паряща натяжна стеля є підвидом тіньової, з різницею, що щілина між стелею і стінами ширша, а на внутрішній поверхні профілю фіксується світлодіодна стрічка.

wIXmDdZcb8NV27enh6bx2X4arQot7MPzB44L1SEP5jsL2wnUOat2JUnpqJtuMclP6L1sTToQzh4pj-gt1eqiL-eMpbJ7NzHDbQ1RBWiBekmYOP3_rPKB0jeC1WIUK7KKCmYnmH6vd1ZPQlMQ9Pn7KjU

Які переваги надає встановлення натяжних стель такого типу?

Плюсів у систем з тіньовим профілем чимало:

  • Тіньова стеля повторює геометрію кімнати та підкреслює ідеально рівну поверхню покриття. Нестандартна геометрія приміщень або переходи рівнів без проблем підходять для такої стелі. Вона посилить естетику деталей та створить ефект цілісності інтер'єру.
  • Натяжна конструкція з тіньовим примиканням сумісна з будь-якими типами освітлення: від люстр зі світильниками до різних варіантів LED підсвічування.
  • Наявність щілини сприяє забезпеченню нормального повітрообміну, так що на поверхні полотна не буде утворюватися конденсат.
  • У майбутньому, якщо це буде потрібно, тіньова щілина дозволяє легко оновлювати обробку стін без ризику пошкодити стелю.
  • Простота конструкції дає змогу у разі проведення капітального ремонту кімнати легко демонтувати стельове покриття.

ky5T3V5L7ic-mj58lnGcvkGiuj7shceuEXKJfaPLzmCdV66prVQMCsGpnOrN6clG2R_wM8m9oWuA0T39yuYelcSfE9VXRjV6LxbBY20oKewxTqqnJ112eKPt2vz-rWz-WzqxfKfmGDjNEvzKMj8Skgc

Строгий дизайн робить таку конструкцію підхожою для стилів, які передбачають чіткі лінії та форми, відсутність надмірностей у декорі. Це може бути мінімалізм, конструктивізм, хай-тек, футуризм й т.п. Тіньова стеля може бути встановлена, як в житлових, так і в комерційних приміщеннях, які планується оформлювати в одному зі згаданих напрямів. У квартирі чи будинку вона ідеально підходить для декорування вітальні, домашнього робочого кабінету, ванної кімнати, кухні чи передпокою, адже лаконічне оздоблення сьогодні на піку популярності. В офісі тіньова матова стеля створить атмосферу зібраності, налаштує працівників на діловий лад та підкреслить серйозність й статус компанії. А в торгових центрах така конструкція надасть приміщенню привабливого вигляду без візуального перевантаження простору, зробивши перебування відвідувачів у ТЦ комфортним та не відвертаючи їх увагу від мети відвідування закладу – здійснення покупок.

Copyright © . All Rights Reserved