Основи еромассажу

Коли справа доходить до вибору типу масла, Годдетт рекомендує ті, які спеціально розроблені для масажу, наприклад https://moulin-rouge.kiev.ua/ це завжди професійний та якісний еромассаж. «Уникайте використання будь-якого масла на нафтовій основі або масла з сильним запахом, яке потенційно може викликати роздратування чутливих ділянок», - попереджає вона. «Мені подобається використовувати масло, яке можна безпечно ковтати, особливо тому, що це може бути пов'язано з поцілунками». 

НЕ МОЖНА: наливайте це масло прямо на шкіру партнера. Холодний шок, сильно? Замість цього налийте олію в руки і дозвольте тепла власного тіла довести його до потрібної температури, перш ніж втирати його в спину партнера.

НЕОБХІДНО: Міняйте масажні руху. «Невелике повторення - це нормально, але ви, звичайно, не хочете, щоб це набридло», - каже Годдетт. «Ви не намагаєтеся заколисувати свого партнера спати». Замість цього вона радить змішувати мазки, щоб побачити, що дійсно подобається вашому партнерові. «Коли ви виявите інсульт, на який ваш партнер особливо добре реагує, ви можете повторити його або частіше повертатися до нього».

НЕ МОЖНА: ставитеся до партнера як до боксерської груші. Перкусія - важлива частина будь-якого масажу, але остерігайтеся жахливого "карате", яке може послідувати за цим; занадто сильний тиск може викликати сильний біль. Щоб пом'якшити удар, покладіть одну руку на спину партнера, потім вдарте кулаком по плоскій руці, щоб поглинути початковий удар.

НЕОБХІДНО: Зосередьтеся на напружених областях. Жінки схильні більше відчувати напругу в шиї і плечах; чоловіки в попереку.

НЕ МОЖНА: тиснути на хребет або спину нижче ребер. Ваші нирки незахищені, і їх не потрібно терпіти.

НЕОБХІДНО: Тримайте під рукою багато рушників Ми згадали масло, і чим більше, тим краще; просто будьте обережні, це може стати безладом (ще одна причина не лягати спати, хлопці!).

Copyright © . All Rights Reserved