Переваги покупки нерухомості на Кіпрі

Переваги покупки нерухомості на Кіпрі. Кіпр є частиною ЄС, а Британську Співдружність - Єврозона, є членом Світової організації торгівлі і Світового банку. Країна пропонує вигідну податкову політику, і її ВВП щорічно збільшується. К Вашему вниманию северный кипр недвижимость по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Кіпр може похвалитися розвиненою інфраструктурою і багатим вибором розваг. До цього переліку переваг слід додати і такі бонуси, як приємний клімат, доступ до Середземного моря, велика кількість виноградників у внутрішніх горбистих районах острова, красива природа, цікаві пам'ятки і незвичайна архітектура.

Навіщо купувати нерухомість на Кіпрі?

Програма економічного громадянства є однією з основних причин, по якій жителі інших країн хочуть купувати нерухомість на Кіпрі. Якщо ви робите інвестиції в економіку країни або нерухомість в розмірі двох мільйонів євро, ви можете отримати громадянство. Зверніть увагу, що Кіпр є однією з двох країн, де можна отримати громадянство, в той час як в інших європейських країнах необхідно буде погодитися тільки на посвідку на проживання.

Інвесторів також приваблюють низькі податки при реєстрації нерухомості. При покупці нової нерухомості 5% -ва ставка дисконтування стягується за ставкою 5% замість поточної ставки 19%, що дає покупцеві нової нерухомості можливість значної економії. У разі покупки вторинної нерухомості ПДВ не стягується, сплачується лише податок на передачу права власності, який варіюється від 1,5% до 4%, в залежності від вартості майна. На Кіпрі немає обмежень по оренді нерухомості, яка була придбана за паспортної програмі. Тим самим власники нерухомості можуть отримувати дохід і частково повертати вкладені інвестиції.

Вид на проживання і громадянство через інвестиції

З 2009 року програма Golden Visa діє на Кіпрі. Він був створений для підтримки економіки країни. За перші чотири роки після запуску програми країні вдалося зібрати два мільярди євро. Що надає програма? Відповідно до неї, придбана нерухомість дозволяє отримати посвідку на проживання. Вид на проживання кіпріота видається не тільки власнику майна, але і його сім'ї. Для цього вам необхідно надати оригінал і копію паспорта, 4 фотографії, резюме заявника, довідку з кіпрського банку на депозит в розмірі 30000 євро на три роки, медичну страховку, свідоцтво про шлюб та свідоцтво про народження, свідоцтво про судимість.

Крім того, вам потрібно буде підтвердити право власності на майно і річний дохід в розмірі не менше 30 000 євро + 5000 для чоловіка і кожного утриманця і 8 000 євро для кожного з батьків заявника. Слід зазначити, що заявник і члени його сім'ї повинні додати заяву про те, що вони не збираються працювати на Кіпрі.

Copyright © . All Rights Reserved