Подорож автобусом

Що потрібно і що не можна робити для чартерного служби. Якщо ви відправляєтеся в подорож, і чартер - це ваш запланований спосіб перевезення, є кілька речей, які ви повинні знати про упаковку. Щоб забезпечити безпеку всіх пасажирів, чартерні автобусні компанії забороняють пасажирам перевозити небезпечні предмети на борт. Ось огляд предметів, які ви можете взяти з собою в поїздку на автобусі, і тих, які ви повинні залишити. Ви можете замовити автобусні квитки онлайн за самою вигідною та доступною ціною, без накруток і переплат.

робити:

Принеси свої пристрої.

Поїздки на автобусі створюють прекрасну можливість для перегляду серіалу, перегляду подкасту або читання книги на планшеті. Тільки не забудьте портативний зарядний пристрій! Крім того, рекомендується взяти з собою навушники, щоб ви могли слухати, не заважаючи іншим пасажирам.

Створіть зручний простір.

Якщо ви будете в дорозі протягом значної кількості часу, ви можете взяти з собою подушку для шиї і невелике ковдру, щоб вам було зручно під час поїздки. Маска для очей також може бути корисна для відпочинку перед тим, як дістатися до місця призначення.

Будьте уважні з їжею.

чартерХотя в більшості чартерних перевезень немає обмежень по харчуванню, при виборі їжі на борту слід врахувати своїх попутників. Подумайте про те, щоб пропустити будь-які продукти, які швидко псуються або виробляють сильні запахи, такі як риба.

Не рекомендується:

Упакуйте будь-які гострі предмети.

Хоча зброя будь-якої природи зі зрозумілих причин заборонено, вам слід також перевірити свій багаж на наявність інших гострих предметів, які можуть бути небезпечними. Наприклад, кухонні ножі і ножиці заборонені в чартерних автобусах.

Принесіть будь-які небезпечні матеріали.

Феєрверки, хімікати і будь-які інші небезпечні або вибухонебезпечні матеріали повинні бути залишені позаду. Будь-які легкозаймисті матеріали повинні бути залишені позаду, тому перевірте упаковку будь-яких рідин перед їх упаковкою.

Спробуйте взяти з собою домашніх тварин на борт.

У більшості випадків собакам і іншим домашнім тваринам заборонено подорожувати через чартерну службу. Незважаючи на те, що виключення часто робляться для службових тварин, уточніть це у вашій автобусної компанії перед поїздкою.

Copyright © . All Rights Reserved