Світлодіодні лампи

Світлодіодні лампи здатні відображати вражаючий діапазон кольорів, від фіолетового до червоного, до спектра білих і жовтих. Для будинку, однак, ви, ймовірно, шукаєте щось схоже на світло, вироблений лампами розжарювання. Какая польза от светодиодной люстры и преимущества установки Вы можете узнать в удобное для вас время онлайн.

Популярні кольори, доступні для світлодіодів: «теплий білий» або «м'який білий» і «яскраво-білий».

Теплий білий і м'який білий даватимуть жовтий відтінок, близький до ламп розжарювання, в той час як лампи з маркуванням яскраво-білий даватимуть більше білий світ, ближче до денного світла і подібний до того, що ви бачите в роздрібних магазинах.

Якщо ви хочете отримати технічний, світлий колір (колірна температура) вимірюється в Кельвіна. Чим нижче число, тим тепліше (жовтіше) світло. Таким чином, ваш типовий розжарювання знаходиться десь між 2700 і 3500K. Якщо це саме той колір, який вам потрібен, зверніть увагу на цей асортимент при покупці світлодіодних ламп. Ви будете платити більше за світлодіодну лампу

Світлодіодні лампи схожі на гібридні автомобілі: дешевше в експлуатації, але дорого.

При переході на світлодіодні лампи не варто економити купу грошей. Замість цього думайте про це як про інвестиції. На щастя, конкуренція зросла, і ціни на світлодіодні лампи знизилися (наприклад, на 5 доларів від Philips), але ви все одно повинні очікувати, що заплатите набагато більше, ніж лампа розжарювання.

Зрештою, світлодіодні лампи окупляться, а тим часом ви будете насолоджуватися меншим виділенням тепла, більш тривалим терміном служби ламп і навіть можливістю керувати ними зі свого смартфона.

Підсумок: якщо ви не заміните багато ламп розжарювання у великому будинку, ви не побачите значної економії в рахунках за електроенергію. Остерігайтеся нерегульованих світлодіодів

Через свою схеми світлодіоди не завжди сумісні з традиційними діммірующімі перемикачами. У деяких випадках перемикач необхідно замінити. В інших випадках ви заплатите трохи більше за сумісний світлодіод.

Більшість диммеров, які, ймовірно, призначені для роботи з лампами розжарювання, працюють, відключаючи кількість електрики, що посилається в лампу. Чим менше електрики, то менше світло. Але, придбавши нові знання в області світлодіодного освітлення, ви знаєте, що не існує прямої залежності між яскравістю світлодіодів і споживаної енергією

Copyright © . All Rights Reserved