​Як оновити чавунну ванну?

Якщо у вас вдома є стара і зношена чавунна ванна, і у вас немає ні ресурсів, ні часу, щоб замінити її на нову, ви можете спробувати відремонтувати її самостійно. Це не спричинить за собою великих витрат, а ваша ванна кімната поверне колишню пишність і буде виглядати естетично, а при бажанні - ще й сучасної. Як відремонтувати стару ванну?

Позбудемося бризок емальованої ванни

Якщо наша чавунна ванна в цілому знаходиться в хорошому стані, але має невеликі відколи емалі, оновити її допоможе процедура реставрація ванн Львів, використовуючи спеціальні емалі для ремонту ванн спеціалісти повернуть їй ідеальний вигляд. Вони мають білий колір, тому з успіхом можуть використовуватися на стандартних моделях ванн. Їх використання гранично просто - найчастіше вони знаходяться в невеликих упаковках з прикріпленою пензликом для нанесення. Таку емаль слід наносити на чисті, сухі і знежирені поверхні і дати їй висохнути - відремонтовані дефекти будуть відрізнятися відмінною стійкістю до вологи і механічних пошкоджень.

Стара ванна як нова?

Ремонт старої ванни. Однак, якщо наша ванна сильно зношена, а кількість пошкоджень та розбризкування робить ремонт ретушшю безглуздим, тоді ми можемо вибрати більш сміливі кроки - пофарбувати чавунну ванну. Для цього найкраще використовувати поліуретанову фарбу, яка на дотик і зовнішній вигляд практично не відрізняється від емалі. Однак в той же час це дозволяє повністю змінити аранжування, тому що ми можемо вибрати будь-який колір.

Сам процес фарбування не особливо складний, але зажадає зосередженості і точності. Це не повинно тривати більше 2 годин, тому що після закінчення цього часу фарба почне сохнути, що унеможливить отримання естетичного кінцевого ефекту. Також варто використовувати малярський скотч, щоб захистити краю ванни і місця, які ми не хочемо фарбувати.

Рада експерта

Пам'ятайте, що після ремонту чавунної ванни поліуретанової фарбою не можна користуватися нею кілька днів. Він повинен повністю висохнути і набути властивостей, характерні для таких покриттів - стійкість до пошкоджень і шкідливому контакту з водою.

Ванна у ванні?

Доброю ідеєю для ремонту чавунної ванни також є використання ванни в методі ванни. Це окупається, особливо коли наша чавунна ванна вбудовується, і її заміна потягне за собою величезні витрати - не тільки пов'язані з заміною сантехнічної кераміки, але також з повторною облицюванням і обробкою підлоги і стін поруч з ванною. Весь процес ремонту простий, як випливає з назви - він просто полягає в установці нової в стару ванну - тонкої і акрилової з відмінними характеристиками міцності. Ми будемо використовувати двокомпонентну піну для з'єднання цих двох резервуарів. Технологія «ванна у ванні» настільки хороша, що забезпечує нової ванні міцний каркас - у вигляді старої чавунної моделі. Таким чином, така оновлена конструкція забезпечить нам додаткове довгострокове використання. Однак якщо ми вирішили замінити чавунну ванну, давайте перевіримо, що з нею можна зробити, щоб не викинути в сміття.

Copyright © . All Rights Reserved