​Огляд курсу долара, євро, фунта, ієни, ауссі і ціни на золото на 2 червня 2020 року

EUR / USD

Сьогодні в ході азіатської сесії пара EUR / USD показує змішану динаміку торгів, консолідуючись поблизу локальних максимумів з 17 березня, оновлених напередодні. Опублікована на початку тижня макроекономічна статистика з єврозони виявилася змішаною, проте єдина валюта змогла продемонструвати зростання на тлі не міцних позицій американського долара. Так, індекс ділової активності у виробничому секторі Франції від Markit за підсумками травня зріс з 40,3 до 40,6 пункту, що виявилося найкращою нейтральних прогнозів. Аналогічний показник Німеччини трохи знизився з 36,8 до 36,6 пункту. В цілому по єврозоні індекс скоректувався з 39,5 до 39,4 пункту. Американські дані по діловій активності показали зростання, проте не змогли дотягнути до очікуваних значень. Індекс у виробничому секторі від ISM виріс з 41,5 до 43,1 пункту при прогнозі про підвищення до 43,6 пункту.

Прямо зараз Ви можете дізнатися курси валют львів актуальні на сьогоднішній день.

GBP / USD

Сьогодні в ході азіатської сесії пара GBP / USD схильна до «ведмежою» корекції, відступаючи від позначки 1.2500, яку вдалося досягти вперше з початку травня. Купівельна активність по американській валюті поступово відновлюється на тлі публікації позитивної макроекономічної статистики. Крім того, настрої на ринку дещо поліпшилися після прес-конференції президента США Дональда Трампа в минулу п'ятницю. Незважаючи на збереження риторики і схильності до звинувачення Китаю, Трамп вирішив не розривати підписана раніше торговельну угоду, що дарує надії на продовження переговорного процесу. У центрі уваги інвесторів у вівторок перебуває блок макроекономічної статистики з Великобританії за індексом цін на житло від Nationwide за травень, а також за обсягами споживчого кредитування за квітень.

AUD / USD

Сьогодні в ході азіатської сесії пара AUD / USD помірно зростає, оновлюючи максимальні позначки з кінця січня 2020 року. Напередодні австралійський долар піднявся до максимуму за останній час через зниження американської валюти по всьому спектру ринку. Додаткову підтримку інструменту надали дані з ділової активності з Австралії і Китаю, які стійко відновлюються після кризи. Сильна статистика підтримує австралійську валюту і у вівторок, проте купівельна активність знизилася на тлі публікації рішення РБА по процентній ставці. Втім, ніяких сюрпризів ринок не очікував, бо раніше глава регулятора зазначив, що поточний курс монетарної політики повністю відповідають нинішній економічній ситуації в країні і в світі. Як і прогнозувалося, РБА зберіг процентну ставку на рівні 0,25%.

USD / JPY

Сьогодні в ході азіатської сесії пара USD / JPY незначно зростає, продовжуючи міцну флетовій тенденцію, що сформувалася в короткостроковій перспективі. Напередодні ієну підтримала публікація позитивних макроекономічних даних з Японії, проте вже сьогодні купівельна активність по долару поступово відновлюється. В цілому, попит на безпечні активи залишається високим, оскільки процес відновлення світової економіки і поступова відмова від обмежувальних заходів у зв'язку з епідемією коронавируса затьмарюється різким зростанням напруженості між США і Китаєм. Крім того, в США наростає внутрішньополітична боротьба, пов'язана з протестами громадян у відповідь на вбивство поліцейськими Джорджа Флойда в Міннеаполісі і наближенням президентських виборів.

XAU / USD

Сьогодні в ході азіатської сесії ціни на золото консолідуються, торгуючись поблизу локальних максимумів від 21 травня. Підтримку інструменту надає зберігається напруженість на ринку, викликана зростанням протиріч між США і Китаєм і помітним уповільненням світової економіки через епідемію коронавируса. Також інвестори не виключають появи нових заходів підтримки з боку провідних світових ЦБ, аж до введення негативних ставок, що збільшить привабливість золота.

Copyright © . All Rights Reserved