​Токарна обробка з ЧПУ - найпопулярніший метод обробки

Токарна обробка з ЧПУ вважається одним із найпопулярніших методів обробки. В результаті токарної обробки можна отримувати предмети різної форми, наприклад, об'єкти глибокоподібної форми - сфери, конуси, циліндри і т. д. Все це можливо завдяки сучасному верстату з комп'ютерним керуванням (звідси токарні верстати з ЧПУ - Computerized числове управління). Слід відзначити токарна обработка з чпк україна дозволяє швидко та безпечно виготовити об'єкт з урахуванням складної геометрії. Варто зазначити, що токарна обробка істотно скорочує час виробництва виробу, що призводить до зниження виробничих витрат. Робота токарного верстата ефективна, безпечна та значно полегшує фізичну працю верстатника.

Для професійного методу обробки з ЧПК необхідні спеціалізовані інструменти. Наші токарні верстати з ЧПУ - це сучасні пристрої, які точно відображають всі необхідні робочі параметри, такі як інформація про інструменти та їх корекцію, а також параметри обробки. Інтеграція токарного верстата з комп'ютером дозволяє робити великі серії однакових елементів, розміри яких відповідають виробничій документації.

Параметри токарних верстатів з ЧПУ в нашому верстатному парку:

- Діаметр токарної обробки до 450 міліметрів

- Висока повторюваність розмірів

- Довжина токарної обробки до 1000 міліметрів

- 8-позиційна інструментальна головка

- короткий термін виготовлення деталей

- гарна якість поверхні завдяки жорсткості та високопродуктивним інструментам

Ми запрошуємо вас надіслати запити. Ми відкриваємо більшість цифрових форматів САПР, що дозволяє швидко підготувати вихідну пропозицію без необхідності надсилання виконавчої документації.

Copyright © . All Rights Reserved