Основні аксесуари для лазневих процедур

Щоб отримати максимальну користь від проведення процедур, рекомендується вибирати функціональні, практичні та безпечні аксесуари для лазні. До них відносяться віники, запарники, цебра, ковші, черпаки, тази, а також безліч інших корисних речей, придбати які можна тут.

Ароматні віники

Головним атрибутом для лазні є віник - березовий, дубовий, евкаліптовий, хвойний або кропив'яний - будь-яка зв'язка, яка посилює кровотік, прискорює метаболізм, надає потужний масажний вплив.

Від правильного вибору або заготівлі віника залежить не тільки термін експлуатації виробу, але і його унікальні лікувальні властивості.

Запарники, шайки, відра, ковдра та тази

Особлива увага приділяється матеріалам, з яких виготовляється бондарне приладдя для лазні. З цієї причини запарники, відра, шайки та інші вироби виготовляються з деревини – дуба або модрини, які витримують високі температури нагріву та підвищену вологість.

Запарник для банного віника – невелика ємність, основним призначенням якої є запарювання зв'язок. Він оснащується спеціальною кришкою з отвором під ручку віника.

Шайка для лазні – багатофункціональний атрибут, який використовується для запарювання віників та ополіскування тіла. Кедрові, соснові та липові шайки надають потужний лікувальний вплив на людський організм.

Відра призначені для обливання прохолодною водою після основних лазневих процедур. Особливою популярністю користуються відра-водоспади. Вони являють собою спеціальну систему, що перекидається, що складається з дерев'яного відра і мотузки.

Ушат – зручна та практична річ, яка використовується для прийняття лікувальних процедур з додаванням ароматичних олій та лікарських настоянок, а також для зберігання запасу води.

Тази для лазні частіше використовуються для обполіскування ніг і рук, а також для обливання всього тіла. Вони виготовляються з різних матеріалів, але надійнішими вважаються дерев'яні вироби.

Щітки та мочалки

Подібні пристрої призначені для підтримки чистоти шкірних покривів під час проведення лазневих процедур.

Мочалка м'яко очищає верхній шар шкіри від забруднень і відмерлих клітин, покращує кровотік, масажує та підтягує шкіру. Для лазні підходять натуральні та синтетичні варіанти мочалок, перші – дорогі та безпечні, другі – дешеві, довговічні та практичні.

Щітка використовується для масажного впливу на спину, стегна, руки та стопи. Для виготовлення подібних аксесуарів підходить дерево, пластик та силікон. При виборі виробу враховуються жорсткість щетини та довжина ручки.

Інтер'єрні аксесуари для лазні та сауни

Внутрішній інтер'єр лазні потребує наявності функціональних бондарних аксесуарів та особистих пристроїв, а також додаткової атрибутики для створення відпочиваючих комфортних умов.

Таблички для лазні можуть мати різну форму, розмір та напис. Для виготовлення виробів використовуються доступні матеріали – дерево, скло, пластик та метал. При правильному виборі розташування та освітлення банна табличка стане яскравою та оригінальною прикрасою будь-якого приміщення.

Вивіски в сауну та лазню – декоративний аксесуар для зовнішнього монтажу. Це рекламний елемент, який впливає на формування іміджу закладу та залучення нових клієнтів.

Copyright © . All Rights Reserved